Kontakta oss

Förfrågan, synpunkt eller åsikt - vi vill gärna höra ifrån Dig!


Produktion/Trafik

Olle Levin
Europa, Sydeuropa
+46 (0) 70-338 20 30

Stefan Levin
Inrikes
+46 (0) 70-338 20 28
stefan@melvinlevin.com


Andreas Levin
Skandinavien
+46 (0) 70-520 38 76
andreas@melvinlevin.com

Louise Levin
Trafikassistent
+46 (0) 73-323 03 10
louise@melvinlevin.com


Service & Underhåll

Anders Levin
Service & Underhåll
+46 (0) 70-666 30 01
anders@melvinlevin.com

Sven Levin
Inköp & Försäljning
+46 (0) 70-50 80 915


Administration

Lars Levin
Samordnare
+46 (0) 70-630 33 09
lars@melvinlevin.com

Wilmar Åhs
Administration
+46 (0) 573-230 09
wilmar@melvinlevin.com


Carin Levin
Administration
+46 (0) 73-270 64 61
carin@melvinlevin.com

Johanna Levin
Administration
+46 (0) 73-270 64 60
johanna@melvinlevin.com


Kristina Andersson
Administration
+46 (0) 573-231 30
kristina@melvinlevin.com




Vill du komma i kontakt med oss?

Ring oss direkt eller använd formuläret här nedanför.

Holmedal
S-672 94 ÅRJÄNG

Tlf +46 (0)573-230 39
Fax +46 (0)573-231 29
mail@melvinlevin.com

 

Ring vårt journummer dygnet runt!

+46 (0)73 323 03 00

 

 

Dina kontaktuppgifter

 

Namn
Företag
Adress
Postnummer
Postort
Land
Telefon
E-post
Hur vill du bli kontaktad?
    
Ditt meddelande till Melvin Levins Åkeri:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Vänligen återge bokstäverna/sifforna från bilden ovan.

 


Melvin Levin Åkeri, Holmedal S-672 94 ÅRJÄNG Tlf: +46 (0)573 230 39  Fax: +46 (0)573 231 29 mail@melvinlevin.com

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Soliditets värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.